SimpleCorp (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Help
ka: დახმარება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Plugins
ka: ჩანართები

en: Blue
ka: ლური
