SimpleCorp (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Effects
kn: ಪರಿಣಾಮಗಳು

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: In
kn: ಒಳಗೆ
