SimpleCorp (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Black
lt: Juoda

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Dark Purple
lt: Tamsiai rožinė
