SimpleCorp (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Colors
lv: Krāsas

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: Red
lv: Sarkans

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Black
lv: Melns

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Responsive
lv: Responsīvs
