SimpleCorp (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: Buttons
oc: Botons

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Grey
oc: Gris

en: Orange
oc: Irange

en: Columns
oc: Colomnas

en: Black
oc: Negre

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: Light Grey
oc: Gris clar

en: Dark Grey
oc: Gris escur
