SimpleCorp (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Lists
ro: Liste

en: Buttons
ro: Butoane

en: Red
ro: Roșu

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Blue
ro: Albastru

en: Columns
ro: Coloane

en: Black
ro: Negru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Responsive
ro: Adaptiv
