SimpleCorp (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Effects
sk: Efekty

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Red
sk: Červená

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Black
sk: Čierna

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
