SimpleCorp (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Lists
sr: Листе

en: Footer First
sr: Прво заглавље
