SimpleCorp (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Black
ug: قارا

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
