SimpleCorp (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Effects
uk: Ефекти

en: Colors
uk: Кольори

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Banner
uk: Банер

en: Breadcrumb separator
uk: Роздільник рядка навіґації

en: Lists
uk: Списки

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Red
uk: Червоний

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Grey
uk: Сірий

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: About the author
uk: Про автора

en: Columns
uk: Колонки

en: Black
uk: Чорний

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Dark Blue
uk: Темно-синій

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Color Schemes
uk: Схеми кольорів

en: In
uk: Вхід

en: Boxes
uk: Бокси

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Light Gray
uk: Світло-сірий

en: Light Green
uk: Світло-зелений

en: Light Orange
uk: Світло-жовтогарячий

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Dark Green
uk: Темно-зелений

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Dark Yellow
uk: Темно-жовтий

en: Light Grey
uk: Світло-сірий

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Show Slideshow
uk: Показати Слайд-шоу
