SimpleCorp (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Effects
da: Effekter

en: Colors
da: Farver

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Breadcrumb separator
da: Adskillelse mellem brødkrummer

en: Lists
da: Lister

en: Buttons
da: Knapper

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Grey
da: Grå

en: Columns
da: Kolonner

en: Black
da: Sort

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Dark Blue
da: Mørkeblå

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Boxes
da: Bokse

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Responsive
da: Responsivt
