SimpleCorp (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Effects
fi: Tehosteet

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Lists
fi: Listat

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Red
fi: Punainen

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Purple
fi: Violetti

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Columns
fi: Palstat

en: Black
fi: Musta

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Dark Purple
fi: Tumma violetti
