SimpleCorp (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Colors
he: צבעים

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Banner
he: באנר

en: Lists
he: רשימות

en: Buttons
he: כפתורים

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Blue
he: כחול

en: Columns
he: עמודות

en: Black
he: שחור

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט
