SimpleCorp (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Lists
hr: Liste

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Blue
hr: Plava

en: Black
hr: Crna

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
