SimpleCorp (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Banner
ja: バナー

en: Breadcrumb separator
ja: パンくずリストの分離

en: Lists
ja: リスト

en: Buttons
ja: ボタン

en: Red
ja: レッド

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Columns
ja: カラム

en: Black
ja: ブラック

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Responsive
ja: レスポンシブ

en: Responsive menu
ja: レスポンシブ メニュー
