SimpleCorp (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (31 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Comments
no: Kommentarer

en: Help
no: Hjelp

en: Default
no: Standard

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Colors
no: Farger

en: Navigation
no: Navigering

en: Add new comment
no: Skriv ny kommentar

en: Breadcrumb separator
no: Skilletegn mellom elementer i navigasjonsstien

en: Lists
no: Lister

en: Buttons
no: Knapper

en: Red
no: Rød

en: Plugins
no: Programtillegg

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Columns
no: Kolonner

en: Black
no: Sort

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Sidebar First
no: Første sidestople

en: Posted By
no: Postlagt av

en: Boxes
no: Bokser

en: Highlighted
no: Uthevet

en: Sidebar Second
no: Andre sidestolpe

en: Responsive
no: Responsiv

en: Add meta tags to support responsive design on mobile devices.
no: Legg til meta-tagger for å støtte responsiv utforming på mobile enheter.
