SimpleCorp (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Default
nl: Standaard

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Effects
nl: Effecten

en: Colors
nl: Kleuren

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Lists
nl: Lijsten

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Red
nl: Rood

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Purple
nl: Paars

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Columns
nl: Kolommen

en: Black
nl: Zwart

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Posted By
nl: Geplaatst door

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Show breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Dark Purple
nl: Donker paars

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Show Slideshow
nl: Slideshow tonen
