SimpleCorp (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Effects
pl: Efekty

en: Colors
pl: Kolory

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Banner
pl: Baner

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Lists
pl: Listy

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Red
pl: Czerwony

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Columns
pl: Kolumny

en: Black
pl: Czarny

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Boxes
pl: Pojemniki

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Show breadcrumb
pl: Pokaż ścieżkę nawigacyjną

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: Add meta tags to support responsive design on mobile devices.
pl: Dodaj Meta tagi dla obsługi motywu responsive na urządzeń mobilnych
