SimpleCorp (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Lists
ps: لړونه

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Plugins
ps: لګونونه

en: Columns
ps: ستنې

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
