SimpleCorp (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Effects
ru: Эффекты

en: Colors
ru: Цвета

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Banner
ru: Баннер

en: Breadcrumb separator
ru: Разделитель для навигационной линейки

en: Lists
ru: Списки

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Red
ru: Красный

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slide
ru: Слайд

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Plugins
ru: Плагины

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Top Content
ru: Над содержимым

en: Bottom Content
ru: Под содержимым

en: Columns
ru: Колонки

en: Black
ru: Чёрный

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Posted By
ru: Добавлено

en: Boxes
ru: Боксы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Light Gray
ru: Светло-серый

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Footer Third
ru: Подвал 3
