SimpleCorp (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Colors
sv: Färger

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Lists
sv: Listor

en: Buttons
sv: Knappar

en: Red
sv: Röd

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Purple
sv: Lila

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Columns
sv: Kolumner

en: Black
sv: Svart

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Responsive
sv: Följsam

en: Dark Purple
sv: Mörklila
