SimpleCorp (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
