SimpleCorp (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Colors
tr: Renkler

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Lists
tr: Listeler

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Red
tr: Kırmızı

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Purple
tr: Mor

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Black
tr: Siyah

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Posted By
tr: Gönderen

en: Boxes
tr: Kutular

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Responsive
tr: Duyarlı
