SimpleCorp (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Effects
vi: Hiệu ứng

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Red
vi: Đỏ

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Plugins
vi: Trình cắm

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Columns
vi: Các cột

en: Black
vi: Đen

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: In
vi: To

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
