SimpleCorp (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Lists
ca: Llistes

en: Buttons
ca: Botons

en: Red
ca: Vermell

en: Plugins
ca: Connectors

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Columns
ca: Columnes

en: Black
ca: Negre

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Responsive
ca: Responsiu
