SimpleCorp (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Lists
el: Λίστες

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Blue
el: Μπλε

en: Black
el: Μαύρο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
