SimpleCorp (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Colors
gl: Cores

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Buttons
gl: Botóns

en: Red
gl: Vermello

en: Plugins
gl: Complementos

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Black
gl: Negro

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
