SimpleCorp (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Blue
gu: વાદળી

en: Columns
gu: સ્તંભો
