SimpleCorp (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Lists
th: รายการ

en: Red
th: แดง

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
