SimpleCrop (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: image
ru: изображение

en: pixels
ru: пикселей

en: Aspect ratio
ru: Соотношение сторон

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ru: Ошибка при кадрировании изображения с помощью средства %toolkit в %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Maximize
ru: Максимизировать
