SimpleCrop (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: image
et: pilt

en: pixels
et: pikslit

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Cropped image
et: Kärbitud pilt

en: Cropped image settings
et: Kärbitud pildi seaded

en: Settings of cropped image.
et: Kärbitud pildi seaded

en: Crop area settings
et: Kärbitava ala seaded
