SimpleCrop (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: image
gl: imaxe

en: pixels
gl: píxeles

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
gl: Fallou o recorte da imaxe usando o xogo de ferramentas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Maximize
gl: Maximizar
