SimpleCrop (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: image
id: gambar

en: pixels
id: piksel

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
id: Pemangkasan gambar gagal menggunakan perangkat %toolkit pada %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Maximize
id: Maksimalkan
