SimpleCrop (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: image
tr: imaj

en: pixels
tr: piksel

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
tr: Resmi %path yolundaki %toolkit araç takımı kullanarak kırpma başarısız oldu (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
tr: Resim stili

en: Maximize
tr: Büyült
