SimpleCrop (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: image
uk: зображення

en: pixels
uk: пікселів

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка кадрування зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Minimize
uk: Мінімізувати
