SimpleCrop (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: image
fi: kuva

en: pixels
fi: pikseliä

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvan leikkaus työkalulla %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Maximize
fi: Maksimoi
