SimpleCrop (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: image
vi: hình ảnh

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
vi: Không xén ảnh được khi dùng bộ công cụ %toolkit tại %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Maximize
vi: Tối đa
