SimpleCrop (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: image
pt: imagem

en: Aspect ratio
pt: Aspecto proporcional

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pt: Corte de imagem usando o kit %toolkit em %path falhou (%mimetype, %dimensions)

en: Maximize
pt: Maximizar

en: An unrecoverable error occurred.
pt: Ocorreu um erro irrecuperável.
