SimpleCrop (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: image
pl: obrazek

en: pixels
pl: piksele

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Przycinanie obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodło się w %path (%mimetype, %dimensions).

en: Maximize
pl: Maksymalizuj

en: An unrecoverable error occurred.
pl: Wystąpił nieprzewidziany błąd.
