SimpleCrop (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: image
it: immagine

en: pixels
it: pixel

en: Aspect ratio
it: Proporzioni

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
it: Ritaglio dell'immagine non riuscito usando il toolkit %toolkit su %path (%mimetype, %dimensions)

en: Maximize
it: Massimizza
