SimpleCrop (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: image
es: imagen

en: pixels
es: píxeles

en: Aspect ratio
es: Relación de aspecto

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
es: Falló el recorte de la imagen usando el juego de herramientas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)

en: Maximize
es: Maximizar
