SimpleCrop (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Aspect ratio
fr: Ratio d'aspect

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fr: Le recadrage de l'image a échoué en utilisant la boite à outils %toolkit sur le chemin %path (%mimetype, %dimensions)

en: Maximize
fr: Agrandir

en: Minimize
fr: Minimiser

en: Apply crop
fr: Appliquer le recadrage
