SimpleCrop (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: image
nl: afbeelding

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: An unrecoverable error occurred.
nl: Een onherstelbare fout heeft zich voorgedaan.

en: Minimize
nl: Minimaliseren
