SimpleCrop (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: image
sv: bild

en: pixels
sv: pixlar

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sv: Beskärning av bild misslyckades vid användande av verktyget %toolkit på %path (%mimetype, %dimensions)

en: Maximize
sv: Maximera
