SimpleCrop (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: image
hu: kép

en: pixels
hu: képpont

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép kivágása sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: Maximize
hu: Legnagyobbra

en: Not selected
hu: Nincs kiválasztva

en: Crop image to selected area.
hu: Kép levágása a kijelölt területre.
