SimpleCrop (7.x-1.9) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: image
da: billede

en: pixels
da: pixel

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
da: Beskæring med værktøjet %toolkit på %path mislykkedes (%mimetype, %dimensions)

en: Maximize
da: Maksimér

en: Not selected
da: Ikke valgt
