Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
