Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Fields
bs: Polja

en: Table
bs: Tabela

en: Source
bs: Izvor

en: Column
bs: Kolona
