Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Back
ca: Enrere

en: Fields
ca: Camps

en: Table
ca: Taula

en: Property
ca: Propietat

en: Source
ca: Font

en: Complete
ca: Finalitza

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Column
ca: Columna

en: Properties
ca: Propietats

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
