Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Next
cs: Další

en: Back
cs: Zpět

en: Fields
cs: Pole

en: Table
cs: Tabulka

en: Source
cs: Zdroj

en: Complete
cs: Dokončit

en: Column
cs: Sloupec

en: Target
cs: Cíl

en: Properties
cs: Vlastnosti
